Etkinlikler

16. Yıl Sezon Açılış Kokteyli

Itri Müzik Ailesi\'ni 16. Yıl Açılış Kokteylimizde de yalnız bırakmayan öğrenci, veli ve dostlarımıza teşekkürü biliriz.

Doğudan Batıya Nağmeler Konseri 4 Şubat 2013

Erenköy gönüllüleri, Itri İmanlı yönetimindeki ( DOĞUDAN BATIYA NAĞMELER-5-) konserinden

Doğudan Batıya Nağmeler  Konseri 10 Aralık 2012

10 Aralık 2012 tarihinde Kozyatağı Kültür Merkezinde Doğudan Batıya Nağmeler konseri düzenlendi. Katılımın yüksek olduğu konserde izleyiciler keyifli dakikalar geçirdiler.

Doğudan batıya nağmeler

\"Doğudan Batıya Nağmeler 1-2-3\" Konser Serisi: Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen, okulumuz ve Erenköy Koroları\'nın Şef: Itri İmanlı yönetiminde performans sergilediği konser serisinde Türk ve Dünya müziklerinin seçme eserlerinden örnekler sunuldu. 9 ocak 2012 Kozzy Gazanfer Özcan Sahnesi, 9 Nisan 2012 Fevziye Okulları Kazasker Kampüsü ve 4 Haziran 2012 Caddebostan Kültür Merkezi Büyük salonda gerçekleşen konser serisinde ayrıca sahne alan Itri Müzik Şan Eğitmeni Erkut Ertürk büyük beğeni topladı. Aynı zamanda Itrimusic çocuk korosu da okuduğu ingilizce şarkılarla seyircileri hayran bıraktı.Büyük coşku ve zevkle seyredilen konser zincirinin tüm gelirleri yardım kurumlarına bağışlandı. Desteklerinden dolayı tüm misafir ve konserin gerçekleşmesinde emeği geçen öğrenci ve idarecilerimize teşekkür ederiz.

Evren senfonisi 17 Mart 2012

\"Fizikten müziğe evren senfonisi 1-2\": 16 mart 2012 ve 12 ocak 2012 tarhlerinde Caddebostan kültür merkezi a salonunda gerçekleşen panelde Itri İmanlı fizik ve müzik arasındaki ilişkilere değindi. Mine Arın\'ın görsel sunumları ve KAnun-Piyano dinletisiyle renklenen panel beğeniyle izlendi.

A'jia Otel Yaza Merhaba Partisi (8 Haziran 2011)

Itri Müzik Ailesi olarak, elele ,sadakatle ve ortak ruhla çıktığımız yolda başarılarımızı paylaşıp kutlamak ve dostlukları güçlendirip daha kuvvetli bağlar geliştirmek adına A\'jia Otelde gerçekleştirdiğimiz yaza merhaba kokteylinde hep birlikte zevkli dakikalar geçirdik.

Caddebostan Kültür Merkezi Konseri (30 Mayıs 2011)

Itri Müzik Okulu ve Kadıköy Belediyesi\'nin ortaklaşa düzenlediği konserde program, Itri Müzik Orkestrası\'nın Latin müziği ağırlıklı performansıyla başladı.Oldukça titiz,dinamik ve coşkun icrasıyla seyircilerin beğenisini toplayan ve dakikalarca alkışlanan orkestranın ardından Erenköy Gönüllüleri ve Itri Müzik Korosu öğrencilerinden oluşan koro sahne aldı.

İstanbul Kültür Gezisi (15 Mayıs 2011)

Itri Müzik öğrencileri ve dostları olarak başta Kariye Müzesi, Fener Rum Patrikhanesi ve Zeyrek olmak üzere İstanbul\'un Tarihi ve Kültürel mekanlarını gezdik.

BOENS 17 Mart 2010

BOENS 15 Nisan 2010

Kadıköy Belediyesi Erenköy Türk Müziği Korosu (21/01/2010)

Kadıköy Belediyesi Erenköy Türk Müziği korosu\'nun 21 Ocak 2010 tarihinde Fevziye Mektepleri Işık Lisesinde ޞef Itri İmanlı yönetiminde gerçekleştirdiği konser, tamamı dolu olan salonda büyük coşku ve beğeniyle izlendi. Konserin tüm geliri burslu okuyan öğrenciler yararına Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfına bağışlandı. Halk oyunları gösterisiyle de renklenen konserin sonunda ޞef Itri İmanlı\'ya M.Ü. Tıp Fakültesi adına bir teşekkür belgesi verildi.

Türk Müziğinden Dünya Müziklerine Konseri (04/03/2009)

Itri İmanlıyönetimindeki KASDAV Erenköy Gönüllüleri Korosu, 04 Mart 2009 çarşamba günü Işık Okulları Güneş Kampüsü Konser Salonu\'nda \"Türk Müziğinden Dünya Müziklerine\" konseri ile 500\'ü aşkın dinleyiciye yaklaşık 3 saat süren bir müzik şöleni sundu. İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde Türk Müziği eserleri sunulurken, konserin ikinci bölümünde Serkan Batur yönetimindeki Balkan Orkestrası salonda Balkan rüzgarı estirerek, büyük beğeni topladı. Büyük ilgi gören konserin tüm geliri Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerine burs olarak bağışlandı. Konser sonunda, KASDAV ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından Itri İmanlı\'ya bir plaket sunuldu.

The Bosphorus Ensemble Performansı (15/12/2009)

The Bosphorus Ensemble konser serisinin ilki Caddebostan Kültür Merkezinde gerçekleşti. Tamamı dolu olan salonda seyirciler orkestranın sıradışı repertuarı ve dinamik performansı ile zevkli ve eğlenceli dakikalar yaşadılar. The Bosphorus Ensemble\'ın 2. konseri de yine aynı salonda, 8 Ocak 2010 Cuma saat 20:00\'de gerçekleşecektir. Biletler Biletix gişeleri ve www.biletix.com adresinden edinilebilir.

CKM\'de \"Doğudan Batıya Nağmeler\" Konseri (03/01/2009)

CKM\'de \"Doğudan Batıya Nağmeler\" Konseri (03/01/2009) Itri İmanlı Etnomüzik Orkestrası\'nın Doğudan Batıya Nağmeler müzik rüzgarı 3 Ocak 2009 Cumartesi günü bu kez Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri için Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) Büyük Salon\'da esti. 2 saat süren ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen ve coşkuyla eşlik edilen konserin tüm geliri Tıp Fakültesi öğrencilerine burs olarak bağışlandı. Sunuculuğunu Mehmet Baturalp\'in yaptığı konserde Türk ve Dünya müziklerinden pekçok eser sunuldu. Konser sonunda, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Itri Müzik Okulu\'na desteklerinden dolayı bir plaket sundu.

Hollandalı Müzik ve Sanat Eğitmenlerinin Okulumuzu Ziyareti (26/9/2008)

Hollanda\'nın 9 farklı sanat ve müzik okulunu temsilen ülkemizde bulunan 10 kişilik sanatçı ve yönetici heyeti, Türk Müziği ve Türkiye\'de müzik eğitimi hakkında bilgi almak ve ortak projeler geliştirmek üzere okulumuzu ziyaret etti. Geleneksek Türk ikramlarıyla ağırlanan heyete, okulumuz eğitmenleri tarafından canlı performans ile Türk Müziğinden örnekler sunuldu. Özellikle Itri İmanlı\'nın kanun enstrümanı ile performe ettiği Batı Müziği örnekleri hayranlık uyandırdı. Ayrıca Türk Müziği teorisi hakkında uygulamalı bir sunumunda gerçekleştirildiği organizasyonda, Türkiye ve Hollanda arasında kültür ve sanat projelerinin hayata geçirilmesi adına sağlam temeller atıldı.

Kadıköy Çevre Festivali 4 Haziran 2008

Kadıköy Çevre Festivali 4 Haziran 2008

CKM\'de \'Türk Müziği\'nden Dünya Müziklerine\' Konseri (23/3/2008)

Itri İmanlı Etnomüzik Orkestrası ve ޞef Itri İmanlı yönetimindeki KASDAV Korosu, 16 Mart 2008\'de Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) Büyük Salon\'da gerçekleşen \"Türk Müziği\'nden Dünya Müziklerine\" konseri ile dinleyicileri büyük bir müzik yolculuğuna çıkardı. Büyük ilgi gören konserin tüm geliri Mehmetcik Vakfı\'na bağışlandı.

Galeri3 3 ocak 2008

16 mart  2008

Scroll Up